1- این وب سایت یک سامانه یادگیری برای شما علاقمندان به آموزش گیتار می باشد، برای استفاده بهتر از دوره ها و آموزش های این سامانه پیشنهاد میکنیم در سایت عضو شوید.
2- در این سامانه دوره های آموزشی در دو گروه تجاری و رایگان قرار دارد، که میتوانید از هر دو گروه این دوره های آموزشی به صورت همیشگی برای شخص خودتان استفاده کنید.
3- استفاده از دوره های آموزشی تجاری و رایگان در این وب سایت انجام می گیرد و از شما می خواهیم برای تداوم تولید دوره های آموزشی از نشر این دوره ها به صورت غیر مجاز و کپی در وب سایت ها و رسانه های دیگر خودداری نمایید.
4- استفاده از دوره های تجاری و رایگان این وب سایت فقط برای کسانی می باشد که در این وب سایت و یا اپلیکیشین عضو شده باشند.
5- برخی محتواهایی که به صورت رایگان و یا تجاری در سایت منتشر می شود و ما به شما اجازه استفاده از این دوره ها را به دو روش می دهیم:
الف- استفاده فردی برای بالا بردن سطح آگاهی ، بدون اینکه ذکر کنید از چه منبعی آموختید.
ب – استفاده از آموزش ها و فایل های تمرین این سامانه آموزشی بدون بازتولید و نشر غیر مجاز
6- کلیه حقوق مادی و معنوی محتواهایی که در این وب سایت و اپلیکیشین قرار می گیرد، متعلق به وب سایت ” احمد نوربخش ”  می باشد.
7- برای خرید دوره های آموزشی تجاری شما میتوانید از صفحه هر دوره اقدام به خرید دوره های تجاری نمایید.
8- شما مجاز نیستید که نام کاربری و رمز ورود حساب خود را در اختیار هیچ کس دیگری قرار بدهید، و یا به کسی اجازه بدهید به حساب شما و محتوای خریداری‌شده دسترسی پیدا کند. شما مسئول تمام استفاده‌ای هستید که از وبسایت و محتوای خریداری‌شده در ارتباط با حساب شما و نام کاربری و رمز ورود شما انجام می‌گیرد. همچنین مسئولیت صحت اطلاعاتی که در حساب خود وارد می‌کنید، تماما با خود شما است.
9- مسئولیت نگهداری نام کاربری و پسورد بر عهده خود شما می باشد و محرمانگی اطلاعات شما نزد سایت محفوظ می باشد.
10- دسترسی به محتوی مشترک شده ، برای شما به صورت نامحدود می باشد.
11- در صورت درخواست عودت کالای مرجوعی محصولات فیزیکی نظیر کتاب، فرآیند عودت وجه بین 24 تا 72 ساعت انجام می شود.
12- فرآیند عودت وجه کالای مرجوعی، از طریق پشتیبانی سایت در پروفایل کاربری یا شماره تماس درج شده در بخش راه های ارتباطی امکان پذیر می باشد.
13- لطفا قبل از تهیه دوره های تجاری، حتما به ویژگی های هر دوره توجه کنید که انتخاب درستی در جهت تهیه دوره های دانلودی تجاری نمایید.
14- کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به احمد نوربخش می باشد.
15- استفاده از دوره های تجاری و غیرتجاری این وب سایت، مستلزم خواندن قوانین و مقررات این سامانه می باشد، و در صورت استفاده از این وبسایت نشان دهنده تایید و رعایت قوانین این وب سایت می باشد.
16- در مراحل عضویت شما در این سامانه، لینک کامل این قوانین و مقررات به صورت شفاف گنجانده شده است که در صورت عضویت شما همراهان، تاییدیه ای است بر مطالعه این قوانین و مقررات.
17- از اینکه با مطالعه قوانین و مقررات، ما را در هر چه بهتر خدمات دادن به شما همراهان یاری می کنید، کمال تشکر را داریم.